Semboller

YAŞAM ÇİÇEĞİ NEDİR?

Yaşam çiçeği, iç içe geçmiş eşit alana sahip çok sayıda çember ve dışında bir büyük çemberden oluşan geometrik şekil. Her bir çemberin merkezi, çevresindeki altı çemberin çevrelerinin kesiştiği yerdedir. Drunvalo Melchizedek bu sembolün evrenin ve yaşamın sırlarını barındırdığını iddia etmektedir.

Evreni anlatan bu geometri; Evrene ait tüm bilgi ve gizemi açıklamaya çalışıyor ve, içinde bütün yaradılışı barındırdığını söylüyor.

İçinde bulunduğumuz evrende bir denge ve bir düzen bulunmaktadır. Her şey bir düzen içerisindedir. Baktığımız her yerde bu müthiş geometri ile karşılaşmamız mümkün.

 

Yaşam Çiçeği Kavramı

İnsan hayatında semboller ve bu sembollerin anlamları her zaman büyük önem taşımıştır. Bu sembollerden biri vardır ki, sembollerin içinde en önemlisi olarak kabul edilmektedir: “yaşam çiçeği”

Tüm canlıların yaradılışını geometrik bir biçimde anlattığı ifade edilen yaşam çiçeği sembolü, sahip olduğu simgelerle tek bir yaratıcı olduğunu göstererek yaratıcının bir imzası olarak kabul edilmektedir.

Yaşam çiçeği, muazzam bir oranla iç içe geçmiş eşit alana sahip olan ondokuz adet çember ve bunların dışında yer alan bir büyük çemberden oluşan geometrisi ile insanları büyüleyen bir şekildir.

 

Yaşam Çiceği Sembolünü Takılarda Kullanmak

Tüm yaşamın sırlarını bünyesinde barındıran yaşam çiçeği sembolüne sahip takıları üzerinde taşıyan kişilerin sezgisel gücünün arttığı bilinmektedir. Faydalarını şu şekilde sizlerle paylaşabiliriz:

• Kötü enerji kaynaklarının kişilerden uzaklaştırılmasını sağlar

• Kişilerin daha enerjik bir ruh haline sahip olmaları ve ruhlarının temizlenme konusunda yardımcıdır

Yaşam Çiçeği ile ilgili ürünlerimize bu linkten ulaşabilirsiniz:  https://www.ayshedogaltasgumus.com/product-category/dogaltas-kutleler/

Tavsiye Edilen Yazılar